دکتر شهرام حسن زاده فارغ التحصیل رشته پزشکی سال 74بوده و از سال 74 الی 76 در تهران به طبابت پرداخت و از سال 76فعالیت خود را در شهر ساری آغاز نمود . ابتدا در روبروی پارک آفتاب (دامادی) مستقر شد و از سال 82 در بلوار امیر مازندرانی – مجتمع پزشکی کیمیا (جنب داروخانه شبانه روزی دکتر بهاری )   استقرار یافت. از سال 1394 به عنوان پزشک خانواده تغییر ماهیت کاری داد و از آن زمان شیفت ثابت دکتر شهرام حسن زاده همه  روزه ساعت16 الی 20  بوده و به دلیل استقبال عمومی و محدودیت زمان ، پزشکان دیگری به شکل همکار تا ساعت 1 بامداد به ارائه خدمات در هعمین مطب مشغول هستند . ویژگیهای مطب دکتر شهرام حسن زاده عبارتند از:
تشکیل پرونده دیجیتال در سامانه سیب برای کلیه بیماران مراجعه کننده به نحویکه کلیه اطلاعات بیماران در سیستم تحت شبکه برای همیشه محفوظ است . البته تدابیر امنیتی به منظور پیشگیری از قرائت اطلاعات درمانی بیماران توسط دیگران پیش بینی شده است . پرونده تمامی بیماران در لحظه مراجعه بازخوانی شده و با علم به تاریخچه قبلی بیمار ، اقدامات تشخیصی و درمانی صورت خواهد پذیرفت. 
ایجاد شرایط نسخه نویسی الکترونیک (electronic prescribing) به منظور جلوگیری از هرگونه اشتباه در خط خوانی . در این روش نسخه های آزاد به شکل الکترونیکی نوشته شده و توسط چاپگر چاپ میگردد. در این روش نسخه نویسی ، اشتباه در نسخه پیچی در داروخانه ها به حداقل خواهد رسید.در حال حاضر این روش تنها برای بیماران فاقد دفترچه اجرایی است . 
در این واحد درمانی تمامی بیماران ترغیب میشوند تا پس از تهیه داروی بیمار خود ، هرگونه ابهام در زمینه نحوه مصرف دارو را با پزشک خود در میان بگذارند.
خدمات جنبی که در مطب ارائه میگردد شامل تزریقات – سرم تراپی - پانسمان – شستشوی گوش – سوراخ کردن گوش – خارج کردن اجسام خارجی از گوش و بینی و ...
احترام به بیمار در سرلوحه امور بوده و ایجاد ارتباط کاملا منطقی بین پزشک و بیمار به عنوان یک اصل همواره رعایت می گردد.
چنانچه به هرعلتی نیاز به ارجاع بیمار به سایر پزشکان وجود داشته باشد در راستای همکاری با بیمار تا لحظه آخر حتی اخذ نوبت به منظور تسهیل و تسریع در معالجات تخصصی ، توسط پزشک انجام خواهد پذیرفت و این ارجاع برای پزشکان عضو سیستم پزشک خانواده با فرم ارجاع صورت می پذیرد. 
پیگیری درمان بیماران از تاکیدات ویژه دکتر حسن زاده میباشد. اکثر بیماران ترغیب میگردند وضعیت پس از درمان خود را توسط تلفن اطلاع دهند. 
نزدیکی مطب به داروخانه شبانه روزی دکتر بهاری نیز موجب میشود تردد بیماران برای تهیه و یا کنترل نسخه به حداقل رسیده و نهایت سهولت در امر تامین داروهای بیمار را به دنبال خواهد داشت.
تحولی که انجام شده و به خدمات مطب اضافه گردیده است ایجاد وب سایت اختصاصی دکتر حسن زاده است که به منظور ارتباط هرچه بیشتر بیماران احداث گردیده است . در این سایت که مرتباً در حال بروز رسانی است کلیه اطلاعات مورد نیاز بیماران گنجانده شده و نیز حاوی مکانی برای پرسش و پاسخ میباشد. انجام مشاوره پزشکی در این سایت کاملا رایگان بوده و بسیاری از مراجعات هزینه بر را خواهد کاست .
دکتر حسن زاده آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات بیماران در زمینه های مختلف بوده و از نقطه نظرات مراجعه کنندگان گرامی در سایت خود استفاده خواهد نمود.
قراردادهای بیمه ای مطب دکتر شهرام حسن زاده بجز پزشک خانواده برای سازمانهای تامین اجتماعی و بیمه سلامت عبارتند از: نیروهای مسلح (قرارداد مکمل) د) بانک تجارت (کلیه خدمات به شکل رایگان) 
ویزیت و تزریق ، در مطب دکتر شهرام حسن زاده برای بیماران تحت پوشش پزشک خانواده ، همچون سایر مطبهای پزشک خانواده بصورت رایگان انجام می پذیرد.
نوبت دهی در مطب از ساعت 15 توسط سامانه ی نوبت دهی آغاز شده و برای بیمار پیامک میشود . برای این کار وارد کردن کد ملی بیمار توسط شماره گیر تلفن الزامی است. شماره تلفن اخذ نوبت : 01133365475
ایجاد این وب سایت صرفاً به عنوان یک پایگاه اطلاع رسانی مد نظر بوده و هیچگونه نفع مالی از قبل آن برای این مطب درنظر گرفته نشده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه